تبلیغات
عمومی - بشقاب پرنده و فرقه ضاله رائل

بشقاب پرنده و فرقه ضاله رائل [بشقاب پرنده , ]

تهران- خبرگزاری كار ایران
یك كارشناس مسایل سیاسی ایدیولوژیك گفت:‌‏ احتمال دارد موضوع اشیای نورانی كه به‌‏تازگی در برخی شهرهای كشورمان رؤیت شده با فعالیت‌‏های فرقه ضاله رائل در ارتباط باشد.

فؤاد قاسمی در گفت‌‏وگو با خبرنگار ایلنا، ضمن اعلام این مطلب، تصریح كرد: رائلی‌‏ها طرفداران فرقه ضاله نوساخته‌‏ای هستند كه براساس آن حقانیت خدا و پیامبران انكار شده و به حقانیت بشقاب‏پرنده‌‏ها ایمان آورده می‌‏شود و بر همین اساس تلاش دارند تا با ارسال بشقاب‌‏پرنده‌‏ها و UFO ها به كشورهای مختلف، این موضوع را تعمیم دهند تا در نهایت عقاید منحرف خود را اثبات كنند.
وی كه تحقیقات وسیعی در مورد این فرقه انجام داده است با بیان این كه مبلغان این فرقه روزبه‌‏روز در حال افزایش هستند، گفت: این فرقه هم‌‏اكنون دارای پایگاه‌‏ها، دفاتر و اشخاصی است كه در بیش از 80 كشور و به 32 زبان زنده دنیا فعالیت دارند و با سوءاستفاده از اعتقادات دینی مؤمنان ادیان مختلف تلاش می‌‏كنند مسلك خود را برحق نشان دهند.
قاسمی در ادامه با ارایه تاریخچه‌‏ای از فعالیت‌‏های این فرقه اظهار داشت: ‌‏نخستین كسی كه مبانی عقیدتی این مسلك را پی‌‏ریزی كرد در سال 1973 (1353 شمسی) با فرود بشقاب‌‏پرنده‌‏ای در كشور فرانسه ادعا كرد كه این وسیله از سوی" الوهیم"یعنی خدای فرقه رائل ساخته شده و درون آن پیامبری است كه از سوی او و برای آماده‌‏سازی سیاره زمین به‌‏منظور فرود خدا بر روی این سیاره آمده است.
این كارشناس مسائل سیاسی ایدئولوژیك، اضافه كرد: ‌‏این فرقه ضاله در چند سال اخیر با راه‌‏اندازی بخش فارسی‌‏زبان خود فعالیت بر روی اذهان جامعه ایرانی را تشدید كرده و حتی از برخی نمادهای شیعی و مرتبط با عزاداری های محرم برای نیل به اهداف خود سود جسته است.
وی گفت: این فرقه به علم ژنتیك توجه خاصی نشان می‌‏دهند و بحث شبیه‌‏سازی انسان كه در سال‌‏های اخیر به‌‏شدت اوج گرفت محصول مستقیم فعالیت‌‏های این فرقه است و آن‌‏طور كه سال گذشته در خبرها هم آمده بود نخستین زنی كه در آمریكا تن به شبیه‌‏سازی داد چند ماه بعد ناپدید و به اسرائیل منتقل شد.
قاسمی، "ستاره داوود" را نماد اصلی این فرقه ذكر و تصریح كرد: ‌‏اعضای فرقه رائل مشتركات زیادی با صهیونیست‌‏ها دارند و ستاره شش‌‏پر داوود با اندكی تغییر شكل از مهم‌‏ترین نمادهای این فرقه ضاله به شمار می‌‏رود.
وی با اشاره به این كه رائلی‌‏ها به وجود انسان‌‏های ماورای كیهان به‌‏عنوان نمایندگان و پیامبران خالق انسان معتقدند، اضافه كرد: ‌‏رایلی‌‏ها در چند دهه اخیر تلاش‌‏های فراوانی در عرصه فرهنگی و به‌‏ویژه سینما داشته‌‏اند و نفوذ آنها در سینمای هالیوود كاملاً مشهود است.
قاسمی از " استیون اسپیلبرگ"، سینماگر صهیونیست هالیوود به عنوان یكی از مبلغان این فرقه یاد كرد و افزود: فیلم سینمایی ET كه در سال‌‏های اخیر از پرفروش‌‏ترین فیلم‌‏های جهان بوده، براساس تصویری از انسان‌‏های فضایی ساخته شده كه كاملاً بر موجودات ادعایی رائلی‌‏ها منطبق است و در پی آن فیلم‌‏های متعددی از این موجودات ساخته شد.
وی در توصیف این موجودات، گفت: تصویری كه رائلی‌‏ها از این موجودات در تبلیغات سینمایی، گرافیكی و اینترنتی خود نمایش می‌‏دهند موجودی سفیدرنگ با دو چشم بادامی بزرگ كاملاً سیاه، صورت‌‏های ظریف، دست‌‏های دراز و جمجمه‌‏ای بیضی‌‏شكل است و منجی این فرقه ضاله به شمار می‌‏رود.
قاسمی ادامه داد: رائلی‌‏ها "بیت‌‏المقدس" را پایتخت جهانی و آرمانی خود معرفی و اعلام كرده‌‏اند كه قصد دارند سفارت خود را كه نقشه و پلان آن آماده نیز ارایه شده، در این شهر مقدس كه مركز پیوند ادیان توحیدی و ابراهیمی به شمار می‌‏رود برپا كنند تا از این طریق عقاید انحرافی خود را به مؤمنان موحد دنیا تحمیل كنند.
وی از ارتباط وثیق با فراماسونرها و بهایی‌‏ها به‌‏عنوان شاخصه دیگر این فرقه نام برد و خاطرنشان كرد: رائلی‌‏ها در كشورهای مختلف جهان از جمله آمریكا، انگلیس، فرانسه، اسرائیل، كانادا و بیشتر كشورهای اروپایی نفوذ فراوانی دارند و در سال‌‏های اخیر تمركز فراوانی بر روی منطقه خاورمیانه داشته‌‏اند.
وی افزود: ‌‏روزنامه المستقبل چاپ بیروت ماه گذشته از دستگیری دهها تن از افراد متعلق به این فرقه ضاله در لبنان خبر داد و شایسته است نهادهای دینی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران نیز ضمن برخورد قاطعانه با این پدیده شوم و بنیان‌‏برانداز از رشد و گسترش این فرقه در جامعه پاك ایرانی و شیعی ما جلوگیری كنند.
قاسمی در پایان تصریح كرد: عمده تبلیغات فارسی این فرقه، از طریق كشور كانادا انجام می‌‏شود و كتاب‌‏های تبلیغی آنها به زبان فارسی از طریق شبكه پیچیده جهانی رائلی‌‏ها به كشور قاچاق می‌‏شود.


نوشته شده توسط مهدی و محمد در دوشنبه 7 اسفند 1385 و ساعت 03:02 ق.ظ
ویرایش شده در دوشنبه 7 اسفند 1385 و ساعت 03:02 ق.ظ


لینک ثابت || نطرات [--]نوشته های قبلی...

لیلی

ادامه

ادامه

ادامه

اصطلاحات نجومی

اسکار

داستان پیدایش تسبیح و اقسام آن

بشقاب پرنده و فرقه ضاله رائل

ادامه موضوع بشقاب پرنده

بشقاب پرنده ها

بشقاب پرنده

مولوی

آلتای

ژرار


صفحات وبلاگ...

 

درباره وبلاگ

 وبلاگ من
ایمیل من
[yahoo]

نویسندگان

مهدی و محمد(83)

موضوعات

عمومی(1)
روانشناسی(3)
معرفی سایت(13)
جملات جالب(5)
معرفی کتاب(13)
یادگیری کامپیوتر(17)
آزاد(4)
داستان کوتاه(8)
اشعار شعرای بزرگ(11)
بشقاب پرنده(4)
نجوم(4)

آرشیو

  فروردین 1388 (1)
  تیر 1387 (3)
  اردیبهشت 1387 (1)
  فروردین 1387 (2)
  اردیبهشت 1386 (1)
  اسفند 1385 (5)
  بهمن 1385 (2)
  دی 1385 (3)
  آذر 1385 (4)
  آبان 1385 (10)
  مهر 1385 (4)
  شهریور 1385 (3)
  مرداد 1385 (14)
  تیر 1385 (1)
  خرداد 1385 (3)
  اردیبهشت 1385 (1)
  فروردین 1385 (1)
  اسفند 1384 (3)
  بهمن 1384 (15)
  دی 1384 (5)


لینکستان


لینکدونی

آرشیو لینكدونی


جستجوخبرنامه


آمار وبلاگ

بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
افراد آنلاین : [Online]
ایحاد صفحه : -


 با تشکر از...

طراح قالب

All Powered By :
MihanBlog.com

mehmah.Mihanblog.com