تبلیغات
عمومی - جک

جک [آزاد , ]

 

البته طبیعی است که مادر موضوع مهمی است و بهشت نیز زیر آن قرار دارد، اما ممکن است در هر کشوری در دنیا کسانی پیدا شوند که بخواهند به رئیس جمهور کشورشان بگویند: « مادرت رو...» طبعا در هر کشوری اتفاقی خاص می افتد که در کشورهای دیگر نمی افتد. حال ما میخواهیم عکس العمل هایی را که این جمله در کشورهای مختلف دارد را بررسی کنیم.

آمریكا
شما به رئیس‌جمهور امریكا می‌گویید "مادرت رو..."، ولی هیچ اتفاقی نمی‌افتد. شما معروف می‌شوید و درباره آن كتاب می‌نویسید و میلیون‌ها دلار درآمد كسب می‌كنید. اما بعد از آن، رئیس‌جمهور از شما شكایت کرده و دادگاه شما را مجبور می‌کند که بابت غرامت، همه‌ پولتان را به رئیس‌جمهور بدهید!

انگلستان
شما به نخست‌وزیر انگلستان می‌گویید "مادرت رو..."، نخست وزیر انگلستان هم به شما می‌گوید "مادر خودت رو..."!

فرانسه
شما به رئیس‌جمهور فرانسه می‌گویید "مادرت رو...". میلیون‌ها نفر از مردم به خیابان‌ها می‌ریزند و در حمایت از شما به رئیس‌جمهور می‌گویند "مادرت رو..."! رئیس‌جمهور هم درباره جریحه‌دار شدن احساساتش شعری می‌سراید و در روزنامه‌ها و رادیو و تلویزیون منتشر می‌كند!

ژاپن
شما به نخست‌وزیر ژاپن می‌گویید "مادرت رو...". نخست وزیر به شما می‌گوید: "ببخشید، ولی فكر نكنم مادرم از شما خوشش بیاد."!

آلمان
شما به صدراعظم آلمان می‌گویید "مادرت رو...". پلیس به سراغ شما می‌آید و می‌گوید "لطفاً با مادر صدراعظم كاری نداشته باشید."!

سوئد
شما به نخست‌وزیر سوئد می‌گویید "مادرت رو...". از مردم رأی‌گیری می‌شود كه آیا شما مادر نخست‌وزیر را... یا نه؟ اگر رأی مثبت داده شود، شما مادر نخست‌وزیر را...! اگر رأی منفی داده شود، نخست‌وزیر دست شما را در مقابل دوربین‌های تلویزیونی می‌فشارد و برای شما آرزوی موفقیت می‌كند!

تركیه
شما به رئیس‌جمهور تركیه می‌گویید "مادرت رو...". رئیس‌جمهور اسلحه‌اش را در می‌آورد و به شما شلیک می‌كند. اگر شما كُرد باشید، رئیس‌جمهور مورد تشویق قرار می‌گیرد! وگرنه او را به دادگاه می‌برند، ولی او در بین راه فرار می‌كند و به یونان پناهنده می‌شود!

سوئیس
شما به نخست‌وزیر سوئیس می‌گویید "مادرت رو...". منشی دفتر نخست‌وزیر، شماره تلفن مادر نخست‌وزیر را به شما می‌دهد تا شخصاً با خودش هماهنگ كنید!

هند
شما به نخست‌وزیر هند می‌گویید "مادرت رو...". نخست‌وزیر شما را دعوت می‌كند و می‌گوید كه مادرش فوت شده و شیشه خاكستر جسد مادرش را به شما نشان می‌دهد و برای شما آواز می‌خواند و گریه می‌كند. وقتی به خانه برمی‌گردید، خانواده‌تان را پیدا نمی‌كنید و سالها به دنبال خانواده خود از این شهر به آن شهر آواره می‌شوید و سرانجام در فقر و غربت، از غم و گرسنگی می‌میرید و از داستان زندگی شما بیش از هزار و هفتصد فیلم سینمایی ساخته می‌شود!

كانادا
شما به نخست‌وزیر كانادا می‌گویید "مادرت رو...". نخست وزیر به مادرش خبر می‌دهد. مادر نخست وزیر مقاله‌ای فمینیستی در روزنامه چاپ می‌كند و تبعیض جنسی را به شدت مورد انتقاد قرار می‌دهد و از شما می‌خواهد که پدر نخست‌وزیر را مورد خطاب قرار دهید!

كلمبیا
شما به رئیس‌جمهور كلمبیا می‌گویید "مادرت رو..."، بعد وصیتنامه‌تان را می‌نویسید و در اولین فرصت خودتان را دار می‌زنید. چند روز بعد جسد شما را در حالی که طناب دار بر گردنتان است و با گلوله سوراخ سوراخ شده و با اسید سوزانده شده‌اید، پیدا می‌کنند. پزشک قانونی جسد شما را لاشه سگ تشخیص داده و در حومه‌ شهر دفن می‌كند.

چین
شما به نخست وزیر چین می‌گویید "مادرت رو...". نخست وزیر هم به طور لفظی شما و خانواده‌تان را...! سپس خانواده شما به کره ماه تبعید می‌شوند!

ایتالیا
شما به نخست‌وزیر ایتالیا می‌گویید "مادرت رو...". روزنامه‌ها خبر رسوایی مادر نخست‌وزیر را چاپ می‌كنند و مافیا بخاطر احساسات سکسی شما، به شما پیشنهاد همكاری در زمینه تجارت پورنوگرافی می‌كند! نخست‌وزیر هم برای تلافی، یك بازی دوستانه بین تیم محبوب خودش و تیم محبوب شما ترتیب می‌دهد و داور بازی را می‌خرد و تیم محبوب شما را با نتیجه‌ مفتضحانه‌ای شكست می‌دهد!

روسیه
شما به رئیس‌جمهور روسیه می‌گویید "مادرت رو...". فردای آن روز دچار سانحه شده و در یک تصادف اتومبیل كشته می‌شوید. به خانواده شما اطلاع داده می‌شود كه شما در حال مستی رانندگی ‌كرده‌اید و شدت تصادف چنان بوده كه بدن شما تكه‌تكه شده است!

عربستان
شما به رئیس‌جمهور عربستان می‌گویید "مادرت رو...". همه به شما می‌خندند، چون عربستان رئیس‌جمهور ندارد! شما متوجه اشتباه خود می‌شوید و این دفعه به پادشاه عربستان می‌گویید "مادرت رو...". همه از خنده دست می‌کشند و پادشاه دستور می دهد زبان شما را قطع ‌كنند!

ایران
شما به رئیس‌جمهور ایران می‌گویید "مادرت رو..."؟!!! متأسفم دوست من، دیگر دیر شده! خیلی وقت است كه رئیس‌جمهور ایران نه تنها مادرت را، بلكه خودت و خواهر و برادر و پدر و اقوام و همسر و فرزندانت را...!نوشته شده توسط مهدی و محمد در یکشنبه 14 آبان 1385 و ساعت 01:11 ق.ظ
ویرایش شده در یکشنبه 14 آبان 1385 و ساعت 01:11 ق.ظ


لینک ثابت || نطرات [--]نوشته های قبلی...

لیلی

ادامه

ادامه

ادامه

اصطلاحات نجومی

اسکار

داستان پیدایش تسبیح و اقسام آن

بشقاب پرنده و فرقه ضاله رائل

ادامه موضوع بشقاب پرنده

بشقاب پرنده ها

بشقاب پرنده

مولوی

آلتای

ژرار


صفحات وبلاگ...

 

درباره وبلاگ

 وبلاگ من
ایمیل من
[yahoo]

نویسندگان

مهدی و محمد(83)

موضوعات

عمومی(1)
روانشناسی(3)
معرفی سایت(13)
جملات جالب(5)
معرفی کتاب(13)
یادگیری کامپیوتر(17)
آزاد(4)
داستان کوتاه(8)
اشعار شعرای بزرگ(11)
بشقاب پرنده(4)
نجوم(4)

آرشیو

  فروردین 1388 (1)
  تیر 1387 (3)
  اردیبهشت 1387 (1)
  فروردین 1387 (2)
  اردیبهشت 1386 (1)
  اسفند 1385 (5)
  بهمن 1385 (2)
  دی 1385 (3)
  آذر 1385 (4)
  آبان 1385 (10)
  مهر 1385 (4)
  شهریور 1385 (3)
  مرداد 1385 (14)
  تیر 1385 (1)
  خرداد 1385 (3)
  اردیبهشت 1385 (1)
  فروردین 1385 (1)
  اسفند 1384 (3)
  بهمن 1384 (15)
  دی 1384 (5)


لینکستان


لینکدونی

آرشیو لینكدونی


جستجوخبرنامه


آمار وبلاگ

بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
افراد آنلاین : [Online]
ایحاد صفحه : -


 با تشکر از...

طراح قالب

All Powered By :
MihanBlog.com

mehmah.Mihanblog.com